Bizi Takip Edin
İstanbul18°CAz bulutlu
BIST10011.117 ▼ -0,92%
DOLAR49,7746 ▲ 0,25%
EURO55,8683 ▲ 0,12%
ALTIN6.384,76 ▼ -0,62%

Piyasalarda Son Durum

2026-10-24 16:17:26
BIST 10011.117-0,92%
DOLAR49,77460,25%
EURO55,86830,12%
GRAM ALTIN6.384,76-0,62%
PETROL116,830,09%
BONO39,830,53%
BITCOIN4.012.651-1,07%
Reklam Alanı

Eğitim

Reklam Alanı

Sağlık

Tümü

GAZETE MANŞETLERİ

24 Ekim 2026 - CumartesiKaynak: Basın İlan Kurumu Gazete İlk Sayfalar
Gazete manşetleri yükleniyor...